ART / Lithographs / Grafiskt blad 13242275
nr 1324 2275
Jonas Lundh
(f. 1965), Sverige
Jonas Lundh, landscape. Signed, numbered 80/100, unframed. Subject: 28x38 cm,
Grafiskt blad, Gicléetryck, Jonas Lundh, landskap. Signerad, numrerad 80/100, oramat löst blad. Motivet: 28x38 cm
Jonas Lundh, Swedish artist born in Fagersta 1965.
700
SEK 300
Monday May 4 2020
at 19:30:06
4/5 19:24:39